Atrakcje turystyczne

Najciekawsze miejsca na Mazurach, gdzie można podziwiać urok ich przyrody. Rezerwaty, parki i wiele wiele innych atrakcji przyrodniczych. Mazury jako najbardziej „naturalny” region naszego kraju skrywa wyjątkowe miejsca, nienaznaczone jeszcze wpływem cywilizacji. To warto zobaczyć!

Informacje o pałacach i dworkach na Mazurach. Tutaj znajdziesz listę najciekawszych zabudowań archtektonicznych sprzed kilkuset lat, które obecnie stanowią ciekawe kompleksy muzealne, jak i noclegowe. Nie można tego ominąć w swojej mazurskiej wyprawie!

Informacje o najbardziej wyjątkowych i ciekawych miejscach dla turystów na Mazurach. Znajdziesz tutaj zarówno piękno fauny i flory, jak i cudowną architekturę. Mazury to wyjątkowe miejsce samo w sobie, dlatego trzeba je koniecznie zobaczyć!

Mazury to nie tylko miejsce występowania pięknych jezior. To także teren, będący w kręgu zainteresowania każdego historyka, oczywiście przez wzgląd na szlak zamków krzyżackich, których pozostałości przyciągają turystów z całego świata !