Turystyka

Preferujesz aktywne spędzanie wakacji? Wyjedź na Maury! Tutaj zanjdziesz wiele ciekawych opcji, zaczynając od rajdów rowerowych, po piesze wycieczki do spływów kajakowych. Możliwości jest naprawdę dużo. Sprawdź nasze propozycje!

Informacje o miejscach w których można skorzystać z przejażdżki konnej na Mazurach. Baza stadnin, oferujących naukę początkową, jak i rajdy dla zaawansowanych w przepięknej mazurskiej scenerii, nad jeziorami oraz w tutejszych lasach, bogatych w występowanie wyjątkowych ścieżek.

Mazury obfitują w rozmaite ścieżki rowerowe, nadające się dla każdego rowerzysty. Trasy wzdłuż jezior, pagórkowate ścieżki leśne, wyboiste drogi polne, w połączniu z niesamowitymi widokami dają naprawdę wielką przyjemność. Zobacz więc, co oferują Mazury rowerzystom!

W tym miejscu znajdziesz wiele ciekawych opcji, jak można wykorzystać czas na mazurskiej wodzie, pocżąwszy od żeglowania, rejsów statkiem, a skończywszy na skuterach wodnych. Wszystko dla spragnionych sportem wodnym wczasowiczów!

Zobacz gdzie możesz nurkować na Mazurach. Pasjonaci tego sportu mają wiele możliwości w Krainie Tysiąca Jezior. Znajdziesz tu informacje o szkołach dla nurków, interesujących miejscach, a także o organizowanych „wypadach pod wodę”.

Informacje o spływach kajakowych na Mazurach. Ta forma aktywnego wypoczynku cieszy się wielką popularnością wśród turystów oraz lokalnych mieszkańców. W tym dziale znajdziesz punkty, które organizują spływy po najpiękniszych rzekach Mazur!

Chcesz wybrać się na ryby na Mazurach? Tutaj znajdziesz najbardziej atrakcyjne miejsca, w których można powędkować, liczne jeziora i stawy. Również punkty, w któych można zakupić sprzęt rybacki i niezbędne rzeczy potrzebne każdemu wędkarzowi!