Żeglarstwo

Bogata baza firm, oferujących czarter jachtów na Mazurach. Jest to najbardziej popularna forma spędzania wolnego czasu na wodzie. Żeglowanie na Mazurach to obowiązek każdego turysty, który pragnie dokładnie poznać mazurską wodę! Sprawdź oferty!

Miejscie na ogłoszenia Kupię / Sprzedam jacht. W tym dziele możesz dodać swoje ogłoszenie całkowicie za darmo!

Informacje o odbywających się na Mazurach kursach i szkoleniach z żeglarstwa. Patent na mazurskich jeziorach jest obowiązkowy, więc warto pomyśleć nad uczestnictwem w takich szkoleniach. Tu znajdziesz pełną ofertę firm, zajmujących się organizacją kursów.

Baza portów żeglarskich w różnych miejscowościach na Mazurach. Te informacje są przydatne szczególnie osobom zainteresowanym wynajęciem jachtu, jak i cumowaniem łódki. Różne oferty i miejsca. Sprawdź propozycje!

Informacje o firmach pordukujących jachty na Mazurach. Jeśli intersujesz się szczegółową budową jachtu, kwestiami technicznymi te informacje pomogą ci rozwiać wszelkie wątpliwości!

Informacje o Szantach odbywających się na Mazaurach. Świetna impreza, w której powinien wziąć udział każdy, kto lubuje się w żeglarskich pieśniach. Tu znajdziesz dokładne informacje, co do miejsca i terminu odbywających się szant na Mazurach.

Informacje o wszystkich usługach związanych z jachtami. Znajdziesz tu punkty, w których będzie można zatankować jacht, przechować go na zimę, przetransportować, tapicerować, zabudować i wiele wiele innych. Wszystko to, na Mazurach !

Informacje o tym gdzie można uprawiać windsurfing na Mazurach. Mazury to nie tylko jachty i kajaki. Coraz częściej spotykamy windsurfingowców. Ty też możesz dołączyć do tego grona! Tu znajdziesz wszystkie informacje o sprzęcie, kursach, punktach do wypożyczenia.