Zima na Mazurach

Masz dosyć nudnych wyjazdów? Chciałbyś zrobić coś co zapiera dech w piersiach? Wybierz sie na bojery na Mazurach. Ten zimowy sport zdobywa sobie z roku na rok coraz większą popularność. Wam też się spodoba jesli lubicie wolność i szybkość. Przekonajcie się gdzie na Mazurach można wypożyczyć bojer, jakie są ceny i na co warto zwrócić uwagę wypożyczając bojer.

Jazda na łyżwach zawsze była popularna na Mazurach. Dziś jednak jeździ się nie tylko po zamazrzniętym jeziorze ale również po specjalnie przygotowanych do tego lodowiskach. Na miejscu można wypożyczyć nowoczesne łyżwy, w których jazda na lodzie będzie przyjemna i udana. Dziś działają również obiekty na których można trenować takie sporty jak carling czy hokej na lodzie. Przekonajcie się gdzie..

Iceboard to sport zdobywający coraz większą rzeszę fanów. Jeśli windsurfing to dla was chleb powszedni to bez problemu odnajdziecie się w tym zimowym sporcie. Jeśli jednak myślicie o tym aby nauczyć się windsurfingu to może być pierwszy krok do waszej nauki. Sprawdzcie gdzie można uprawiać Iceboard na Mazurach!

Wybierasz się zimą na Mazury? Zobacz gdzie można pojeździć na nartach. Informacje o wszystkich aktualnie działających wyciagach narciarskich na Mazurach. Baza narciarska rozwija się tutaj z roku na rok i narciarze mają coraz lepsze warunki do jazdy. Dośnieżane i oświetlane stoki, nowoczesny sprzęt w wypożyczalniach i brak długich męczących kolejek to niewątpliwe zalety mazurskich stoków…